Курс ленд-арту. OPEN-CALL

Снимок

OPEN-CALL! Чекаємо ваші заявки на участь у Курсі ленд-арту до 18-го березня 2017-го року включно: https://goo.gl/forms/d10xRJfsrYku6BqB3.

Курс ленд-арту є освітньою програмою, заснованою на теоретичному дослідженні та експериментальних практиках, що надасть можливість не лише поглиблено ознайомитися із цим напрямом візуального мистецтва, а й знаходити нові шляхи його розвитку.

Протягом 1,5 місяців учасники будуть знайомитись зі світовою історією ленд-арту, контекстом пострадянських країн, практиками українських художників — свідків зародження ленд-арту в Україні, а також, дотичним до ленд-арту енвайронментал-артом та кінетичним мистецтвом, досліджуватимуть можливості для молодих художників, втілюватимуть добуті знання на практиці.

Структра програми:
- 7 лекцій про ленд-арт
- 6 воркшопів на околицях міста та за його межами (день проведення встановлюється в залежності від обраної локації). Впродовж програми воркшопів, окрім запрошених лекторів, зі студентами працюватиме тьютор.
Початок занять — 20 березня.

Кількість учасників обмежена. Координатори курсу залишають за собою право здійснювати відбір.

Запрошені лектори: Петро Бевза, Андрій Блудов, Анна Гідора, Наталія Лісова, Ксенія Малих, Олексій Малих, Євгенія Моляр, Олександр Никитюк, Сергій Якунін.

За підтримки культурної лабораторії Educatorium, порталу МіТЄЦ, кураторського об’єднання OK projects

Із запитаннями звертатися до координаторів курсу:
landartsymposium@gmail.com

Добавить комментарий