Леднд-арт симпозіум Вітер повертається

Раді повідомити, що цього року наш “Вітер” нарешті відбудеться!
Ми скоротили назву, але розширили формат події.

16996413_1648068858542773_3985490271794167326_n

Подробиці щодо локації та дати уточнюються.
~
Ленд-арт рух в Україні виріс із персональних, а згодом колективних концептуальних практик окремих художників, згодом набувши форми регулярних фестивалів.
Ленд-арт симпозіум “Вітер” є спадкоємцем ленд-арт фестивалю “Весняний вітер”, який було засновано у 1996 році художниками Андрієм Блудовим, Олексієм Малих та Віталієм Сердюковим, — в 2017 році повертається з оновленою організаторською групою, до якої входять мистецтвознавці, куратори, менеджери культури: Єгор Анцигін, Анна Кахіані, Ксенія Малих, Катерина Тихоненко.

Симпозіуму передуватиме “Курс ленд-арту” — лекційна програма та серія практичних занять для художників, які пройшли відбір.

Протягом 1,5 місяців учасники ознайомляться зі світовою історією ленд-арту у пострадянських країнах, практиками українських художників — свідків зародження руху ленд-арту в Україні, а також дотичним до ленд-арту енвайронментал-артом та кінетичним мистецтвом. Досліджуватимуть можливості для молодих художників, втілюватимуть добуті знання на практиці.

Першою подією в рамках програми стане відкрита зустріч з Олексієм Малих, — одним із піонерів фестивалю “Весняний вітер” — на якій художник ознайомить із історією світового ленд-арту.

Подія відбудеться 13 березня о 19:00 в культурній лабораторії Educatorium.

Організатори “Вітру”-2017: Єгор Анцигін, Анна Кахіані, Ксенія Малих, Катерина Тихоненко.

За підтримки культурної лабораторії Educatorium, порталу МіТЄЦ, кураторського об’єднання OK projects

Із запитаннями звертатися до координаторів курсу:
landartsymposium@gmail.com

на фото: об’єкт Тетяни Саєнко «Ізольованість», 2014.

Добавить комментарий